כרטיס / שובר מתנה  |  מתנה לראש השנה  |  מתנה מגניבה ומקורית  |  כרטיס מועדון  |  כרטיסי שנה טובה  |  פיקארד  |  כרטיסי ביקור מקוריים  |  מתנה מדליקה, מזכרת מקורית  |  מתנה לחג האהבה  | 
שלום אורח  
החשבון שלי שאלות נפוצות מחירון סרטון הדגמה עצב כרטיס דף הבית
מה זה בכלל PICARD ?
פיקארד הינו שרות אינטרנטי חדש המאפשר ליצור מתנה ייחודית ואישית, בו כל אחד יכול לבחור את התמונה האישית האהובה עליו, להעלות אותה לאתר, ולקבל כרטיס פלסטי איכותי הזהה במידות ובתכונות החומר לכרטיסי האשראי, ועליו – התמונה שנבחרה. הכרטיס יכול לשמש כמתנה נפלאה ולא יקרה לבני המשפחה, עובדים ומכרים.

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!אילו תמונות ניתן להדפיס ?
ניתן להעלות לאתר פיקארד ולהדפיס כל תמונה בה אתם חפצים, ובתנאי שלא תתבצע פגיעה בזכויות יוצרים או חשש לפגיעה ברגשות, ו/או בצנעת הפרט של המצולמים.

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!

מהו תהליך ביצוע ההזמנה ?
על מנת לבצע את ההזמנה באתר פיקארד יש להיכנס לדף עיצוב הכרטיס, לבחור את התמונה מתוך המחשב ולטעון אותה.

עכשיו - מעצבים את התמונות עם כלי העיצוב בקלי קלות ושומרים את התמונות. בוחרים את התמונות הרצויות שנשמרו בסל הקניות , וקובעים כמויות מכל כרטיס.

כעת, יש לבחור את אופן המשלוח הרצוי, להרשם כמשתמש חדש או להכניס את נתוני המשתמש הקיים , לאשר את ההזמנה וזהו - הכרטיסים בדרך אליכם !!!

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!אילו סוגי קבצים ובאיזה גודל ניתן להשתמש?
בפיקארד ניתן להשתמש ב gif, tif, jpg, bmp
לקבלת איכות הטובה ביותר, יש להשתמש בתמונות חדות וטובות בגודל שלא יעלה על 2.5 MB

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!


כמה זמן לוקח לתמונה להיטען?
משך זמן הטעינה באתר פיקרד הינו נגזרת של גודל התמונה (משקל) וההגדרות השונות של חיבור המחשב שלך לרשת האינטרנט ובעיקר מהירות העלאת הקבצים UPLOAD של ספק האינטרנט / חבילת הגלישה שלכם.

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!
כיצד ניתן לבצע הזמנה חוזרת
במידה ונרשמת כמשתמש של פיקארד , תמיד תוכל לחזור ולהיכנס למערכת- שם שמורים כל העיצובים וההזמנות הקודמות .

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!

אני לקוח עסקי הרוצה להזמין כמויות גדולות לחברה
אנחנו בפיקארד נשמח לעמוד לשרותך , ולהתאים עבורך את השרות והמחיר הנדרש. אנא שלח מייל לליאור גברעם - admin@picard.co.il ,או לחץ מטה על "צור קשר" - ונשמח לחזור אליך לפרטים נוספים.

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!מה מדיניות האתר לגבי פרטיות ואבטחה ?
פרטיות ואבטחת הנתונים של לקוחותינו בפיקארד הינם בחשיבות עליונה . על מנת להבטיח זאת - הפרטים האישים מועברים בהצפנה אלקטרונית בפרוטוקול SSL .

התהליך נועד בכדי להצפין את המידע הרגיש הקשור לתהליך הרכישה תוך אבטחה מירבית לנתונים האישיים בכלל , ולהעברות כספיות/ פרטי כרטיס אשראי בפרט.

הפרטים האישים נשמרים במחשבי החברה ומשמשים אך ורק לביצוע הזמנות באתר PICARD. בשום מקרה לא יעבור מידע המתקבל ממך בזמן שאתה גולש באתר לגורם אשר אינו קשור ישירות לביצוע הזמנתך והתשלום עבורה . מידע אישי של לקוח לא יעבור לכל צד שלישי אלא אם כן הביע הלקוח את הסכמתו המפורשת להעברת המידע .

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!

האם האתר מאובטח לרכישה בכרטיס אשראי?
מנגנון חיוב כרטיסי האשראי בפיקארד הינו דף מאובטח וכל הנתונים בו מוצפנים SSL ובטוח לשימוש, לאחר החיוב כל נתוני הכרטיס נמחקים לצמיתות מאתר החברה ואינם נשמרים.

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!


מתי נקבל את הכרטיסים?
תהליך ייצור הכרטיסים בפיקארד הינו עד 3 ימי עבודה בדרך כלל. לאחר מכן זמן האספקה תלוי בסוג המשלוח (דואר / שליח / איסוף עצמי וכו') בו בחרתם בעת ביצוע ההזמנה.

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!

האם באפשרותי לאסוף את הכרטיסים באופן עצמאי?
בוודאי. ניתן לאסוף את הכרטיסים ממשרדי פיקארד , ובכך לחסוך את עלויות המשלוח, ולקצר את זמני האספקה. כל שנדרש בעת ביצוע ההזמנה - הוא לסמן את האפשרות "איסוף עצמי" בעת ההזמנה.
אנו נתאם טלפונית את האיסוף ממשרדי פיקארד -ב "תג נאור" - רחוב מבצע קדש 9 פתח תקווה. שעות העבודה: ימים א' - ה' בין השעות 9:00 ל-17:00

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!

הודעת שגיאה לגבי איכות התמונה
במידה וקבלת הודעת שגיאה זו , גודל התמונה ואיכותה אינם מספקים על מנת לקבל תוצאה איכותית, יש לטעון קובץ אחר אשר עונה להגדרות.

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!

כיצד ניתן לבטל הזמנה ?
למרות שאנחנו בטוחים שתהיו מרוצים מהפיקארד שלכם , ניתן לבטל את ההזמנה טרם קבלתה,לשם כך יש לשלוח EMAIL לפיקארד ובו בקשה לביטול העיסקה וזאת תוך 12 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. (לחץ מטה על "צור קשר" שמופיע בתחתית הדף, או לשלוח מייל ל admin@picard.co.il

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!


רוצים ליצור איתנו קשר?
ניתן להשיגנו בטלפון 03-9341478
והכי טוב - באימייל admin@picard.co.il - אנחנו מתחייבים למענה מהיר!

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!

אודות www.picard.co.il
אתר picard פיקארד הוא בבעלות חברת תג נאור בע"מ - החברה המובילה בארץ בתחום ייצור כרטיסים פלסטיים מכל הסוגים – למערכות נוכחות וכרטיסי עובד,כרטיסי קרבה, כרטיסי מועדון וכרטיסי חבר לעמותות שונות.

החברה יושבת ברח' מבצע קדש 9 - פתח תקווה טלפון 03-9341478

PICARD פיקרד - כרטיס קטן לרגעים הגדולים!!!


מתנה מקורית תג נאור
תמיכה טכנית צור קשר מפת האתר הוספה למועדפים
©2008 piCard All rights reserved